Aplikacje Mobilne


aplikacje mobilne Android programistaPopularność telefonów i tabletów stale rośnie. Wielu z nas korzysta z nich. Nic więc dziwnego, że pojawia się zapotrzebowanie na tworzenie aplikacji na te urządzenia.

Jest to aktualnie jedyny system dla urządzeń mobilnych, na który można wgrać przygotowane oprogramowanie bezpośrednio na urządzenie (bez potrzeby korzystania z dedykowanego sklepu GooglePlay). Nie jest to możliwe w urządzeniach iPhone i WindowsPhone.

Dlatego aplikacje mobilne na Android są dobrym rozwiązaniem w przypadku aplikacji, które są pisane np. pod konkretne stanowisko pracy w firmie.

Natywne programy Android

Tworzone aplikacje mobilne są natywne. Czyli są tworzone w języku Java i kompilowane w środowisku Android Studio, wykorzystując bezpośrednio wszystkie funkcje systemu Android.

Dla samego programu oznacza to większą szybkość działania, większe możliwości i stabilność.

Aplikacje mobilne wieloplatformowe

Tworzymy również aplikacje mobilne wieloplatformowe. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii są to również aplikacje natywne, ale można je przygotowywać jednocześnie pod system Android, Windows Phone i iOS. Dla każdej platformy mobilnej przygotowujemy dopasowany do niej interfejs użytkownika. Natomiast logika aplikacji jest wspólna.

Dzięki temu rozwiązaniu można znacząco obniżyć koszty przygotowanie aplikacji mobilnej na wiele platform.

Zapraszamy do współpracy.

Wybrani użytkownicy programów: