Zarządzanie produkcją z EtinelPRO


Dzięki nowoczesnym technikom programistycznym i metodom zarządzania tworzymy oprogramowanie skutecznie nadążając za ogromnymi potrzebami stawianymi dzisiaj przed oprogramowaniem produkcyjnym.

Przedsiębiorstwa produkcyjne, które wspólnie z nami pracują nad rozwojem oprogramowania stale wkładają swoją wiedzę i doświadczenie w rozwój kluczowych funkcjonalności. Dzięki nim oprogramowanie EtinelPRO staje się niezastąpionym narzędziem w przedsiębiorstwie produkcyjnym. 

Poznaj własne możliwości produkcyjne

Prowadzone na bieżąco statystyki ilościowe i czasowe produkowanych towarów dostarczają wielu informacji na temat rzeczywistych zdolności produkcyjnych Twojego przedsiębiorstwa.

Znaj czasochłonność zaplanowanych prac

Na bieżąco sprawdzaj na jaki okres czasu masz wypełniony plan produkcyjny.

Planuj realizacje zleceń

Dzięki kalendarzowi planowania produkcji możesz szybko ustalić realny termin dostawy towarów. Gdy zaplanowany termin jest zagrożony system informuje o problemie.Zobacz

Jak działa EtinelPRO

Wprowadzanie zleceń

Wprowadzasz lub importujesz z innego systemu zlecenia produkcyjne. Zlecenia mogą również być tworzone automatycznie z zamówień, które mogą trafiać do Twojego systemu wprost z aplikacji mobilnej przedstawicieli handlowych.

Produkcja

W trakcie wykonywania produkcji pracownicy raportują prace intuicyjnych panelach przystosowanych do dotykowej obsługi oraz wykorzystania skanerów kodów kreskowych. Na bieżąco masz informację na jakim etapie jest każde ze zleceń produkcyjnych.

Rozliczenie produkcji

Wszystkie wykonywane prace pozostawiają po sobie pełne statystyki czasowe i ilościowe. Rozliczane są także zużycia i przychody magazynowe. Wszystkie statystyki wykonane są w formie nowoczesnych tabeli przestawnych.


Najważniejsze

Funkcjonalności EtinelPRO

Technologie produkcji

Definiowane technologie produkcji umożliwiające kontrolę prawidłowości wykonania produkcji.

Kontrola produkcji

Pełna kontrola postępu prac każdego ze zleceń produkcyjnych na bieżąco.

Planowanie produkcji

Planowanie wybranych procesów produkcyjnych w wygodnej formie kalendarza.

Magazyn z lokalizacjami

Dowolna ilość magazynów z obsługą lokalizacji.

Etykiety

Etykietowanie wyrobów gotowych, opakowań zbiorczych oraz palet (również w formacie GS1). Dodatkowo etykietowanie wybranych surowców w celu kontroli zużycia.

Integracja z ERP

System przygotowany jest do integracji z dowolnym systemem ERP.


Jesteś zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym systemie i poznać wszystkie funkcjonalności. Umów bezpłatną prezentację w Twojej firmie.

Umów się na prezentację


Nasi Klienci